Yürek Çıkmazı 7. Bölüm 20 Aralık Salı Tek Parça İzle

0 41

Bu makalemizde sizlere Yürek Çıkmazı Dizisi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Yürek Çıkmazı 7. Bölüm 20 Aralık Salı Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Yürek Çıkmazı Canlı yayını izle Yürek Çıkmazı son bölüm izle Yürek Çıkmazı yeni bölüm izle Yürek Çıkmazı youtube izle Yürek Çıkmazı salı günü izle Yürek Çıkmazı bugün izle

Dramatik hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanan Yürek Çıkmazı dizisi, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının duygu yüklü hikayesini ekranlara taşıyacak.

Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta’yı bir araya getiren projede; Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay, İlayda Ildır gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Yürek Çıkmazı dizisinin yönetmen koltuğuna usta isim Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar kaleme alıyor. “Bilseniz ölmem ne uzun sürdü” Bazı hikayeler sondan başlar. Tıpkı Cennet’in hikayesi gibi…

Hayatı boyunca susmuş bir kadındı o; şiddet görmüş, korkmuş, vazgeçmiş… Ölmeden önce bir mektup bıraktı geride. Son bir çığlık: “Bilseniz ölmem ne uzun sürdü!”

Yürek Çıkmazı 7. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Yürek Çıkmazı 7. Bölüm Tek Parça İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.