Yargı 57.Bölüm Yeni Bölüm 19 Mart Pazar 2023 Tek Parça İzle

0 21

Yargı

Yayın hayatına Kanal D ekranlarında başlayan Yargı dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gördü.

Yargı dizisi Kanal D ekranlarında her Pazar saat 20:00 de yayınlanmaktadır. Yargı full izle. Yargı izle. Yargı son bölüm izle.

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Yapım: Ay Yapım Yapımcı: Kerem Çatay İdari Yapımcı: Suzan Güverte Yönetmen: Ali Bilgin 2. Yönetmen: Beste Sultan Kasapoğulları Senaryo: Sema Ergenekon Müzik: Toygar Işıklı

OYUNCULAR Ceylin: Pınar Deniz Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu Metin: Hüseyin Avni Danyal Eren: Uğur Arslan İnci: Ece Yüksel Engin: Onur Durmaz Yekta: Uğur Polat Pars: Mehmet Yılmaz Ak Çınar: Arda Anarat Defne: Beren Nur Karadiş Gül: Zeyno Eracar Parla: Zeynep Atılgan Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk Zafer: Ali Seçkiner Alıcı Makbule: Özlem Çakar Osman: Onur Özaydın Neva: Başak GümülcinelioğluYargı” Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de

Yargı 57.Bölüm 19 Mart Yeni Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız.

Yargı 57.Bölüm 19 Mart Yeni Bölüm Tek Parça İzle

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.