Yalnız Kurt 32.Bölüm 30 Aralık Cuma Tek Parça İzle

0 62

Bu makalemizde sizlere Yalnız Kurt ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Yalnız Kurt 32.Bölüm 30 Aralık Cuma Tek Parça İzle gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Yalnız Kurt canlı yayını izle Yalnız Kurt son bölüm Yalnız Kurt yeni bölüm izle Yalnız Kurt youtube izle Yalnız Kurt bugün izle Yalnız Kurt bugün ne olacak

Konsül üyeleri ise Harun Karacabey‘in ortadan kaybolmasına bir türlü anlam veremezler ve bu olayın peşine düşerler. Mira’nın ise Barış‘a oynadığı oyunda artık farklı planları vardır.

Halit ve Doğan’ın yaptığı anlaşma gereği Red Embers ve tim hurdalıkta karşı karşıya gelirler. Doğan, Altay’ı istemektedir. Halit ise dijital para projesini. Can’ın ise çok başka planları vardır.

Doğan merkez bankası baş yazılımcısını kurtarabilecek mi? Doğan Altay‘ı kurtarmak için Halit Yıldırım’a ne teklif edecek? Mira’nın planlarındaki değişiklik ne olacak? Red Embers ve timin hurdalıktaki karşılaşmasında neler olacak?

Yalnız Kurt Atv’de yayınlanan Yalnız Kurt dizisi izleyicilerle buluşuyor. Osman Sınav’ın yapımcılığını, Çağatay Tosun’un yönetmenliğini üstlendiği aksiyon ve dram türündeki “Yalnız Kurt” dizisi, izleyicileri ekran medyaya kilitleyecek. Yalnız Kurt her hafta cuma akşam saat 20.00’de Atv‘de…

Yalnız Kurt 32 Aralık 2022  CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

Yalnız Kurt 32 Aralık 2022  Tek Parça İzleme için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.