Yalnız Kalpler 9. Bölüm 19 Ocak Perşembe Tek Parça İzle

0 18

Bugünki makalemizde sizlere Yalnız Kalpler ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Bugünki Yazımızda ayrıca Yalnız Kalpler 9. Bölüm 19 Ocak Perşembe Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Fox Tv Yalnız Kalpler Canlı yayını izle Yalnız Kalpler son bölüm izle Yalnız Kalpler yeni bölüm izle yarın neler olacak fragmanı izle youtube izle Yalnız kalpler dizisi nerede çekildi Yalnız kalpler dizi oyuncuları

Kapadokya’da geçirdikleri büyülü bir akşamdan sonra birbirlerinin izini kaybeden Ayda ve Teoman, üç yıl sonra Ankara’da yeniden karşılaşırlar ancak artık Ayda, Teoman’ın kuzeni Mehmet’le beraberdir. Annesinin baskıları altında ezilen Ayda ve ailesiyle aşkı arasında kalan Teoman için zorlu bir dönem başlayacaktır.

Kumru ise üvey annesi Fatma ve onun kızı Nazlı’nın hırslarına rağmen kardeşi Buse’ye iyi bir hayat sağlamaya çalışır. Nazlı için takıntı haline gelen şef Ozan’ın babaannesine bakmak için işe girmesi Kumru’nun hayatını beklemediği şekilde değiştirecektir.

Oyuncular: Nusret Şenay, Özlem Boyacı, Nermin Uğur, Mehtap Öztepe, Sena Şahin, Taygun Sungar, Elif Gülhan, Furkan Kapsız, Bengü Gürses, Serkan Melikoğlu, Dilek Bozkurt, Ezel Salık, Yasemin Çıtak, Elmas Evşen Topçuoğlu, Ceylin Ece Kavurkacı ve Ayça Özvardar KÜNYE: YAPIMCI: BROS FİLM SENARİST: Eylem Akın YÖNETMEN: Cevriye Demir PROJE TASARIMI: Selim Erkul

Yalnız Kalpler 9.Bölüm 19 Ocak Canlı Yayını Tek Parça İzle

Yalnız Kalpler 9.Bölüm 19 Ocak Youtube Tek Parça İzle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.