Üç Kız Kardeş 31. Bölüm 20 Aralık Salı Yeni Bölüm Tek Parça İzle

0 52

Üç Kız Kardeş Dizisi

Bu makalemizde sizlere Üç Kız Kardeş Dizisi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Üç Kız Kardeş 31. Bölüm 20 Aralık Tek Parça Full İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Üç Kız Kardeş canlı yayını izle Üç Kız Kardeş yeni bölüm izle Üç Kız Kardeş son bölüm izle youtube izle bugün izle bugün ne olacak

Somer, Türkan’a kapıları kapatıyor! Türkan’ın, Kiraz’ın yerini Mine‘ye söylediğini öğrenen Somer adeta deliye döner. Türkan’ın evlat hasreti yaşadığını bilen Somer, çok ağır sözler sarf eder. Somer, Türkan’ın evlat hasretini dindirmeyeceğini ve bir daha ona asla dokunmayacağını söyler!

Türkan’la Somer arasında aşk dolu anlar! Çocuk hasreti çeken Türkan, duygularını tüm içtenliğiyle Somer’le paylaşır. Türkan’dan çocuğu olmasını iple çeken Somer hislerinin karşılıklı olduğunu belirtir. Türkan ve Somer birbirlerini ne kadar çok sevdiğini bir kez daha dile getirir…

Sadık ve Nesrin arasında buzlar eriyor! Nesrin, Sadık’ın barışma çabalarını görür ve buna kayıtsız kalamaz. Dönüş yine onları bir araya getirir. Sadık ve Nesrin arasında sular durulup barış sağlanacak mı?

Üç Kız Kardeş,  Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Üç Kız Kardeş 31. Bölüm Sezon Finali canlı yayın izlemek için tıkla
Üç Kız Kardeş 31. Bölüm Tek Parça İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.