Şarkılar Bizi Söyler 64. Bölüm 31 Aralık Tek Parça İzle

0 57

Şarkılar Bizi Söyler

Yayın hayatına Kanal D ekranlarında başlayan Şarkılar Bizi Söyler programı yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gördü.

Şarkılar Bizi Söyler programı Kanal D ekranlarında her Cumartesi saat 20:00 de yayınlanmaktadır. Şarkılar Bizi Söyler programı full izle. Şarkılar Bizi Söyler canlı yayını izle. Şarkılar Bizi Söyler programı son bölüm izle.

Sibel Can, Hakan Altun ve usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’nin sunumu ile her cumartesi Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar bizi söyler programında her hafta birbirinden ünlü konuklar misafir edilerek müzik ve eğlence dolu bir program hazırlanıyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici de her programda performansları ile izleyenleri büyülüyor.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, 31 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümün konukları Gökhan Güney, Hakkı Bulut, Bayram Şenpınar ve Tüdanya oluyor.

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Sezon finali yayınıyla ekrana gelecek olan bu bölümünde, “Sevilen Şarkılar” söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, Türk Müziği’nin güçlü sesi Ebru Yaşar ve başarılı oyuncu Celil Nalçakan olacak. Müzik dünyasında “Kirpi” lakabıyla tanınan klarnetin usta ismi Bülent Altınbaş muhteşem performanslarıyla Şarkılar Bizi Söyler’e damga vuracak.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 31 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Şarkılar Bizi Söyler 64. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Şarkılar Bizi Söyler 64. Bölüm 31 Aralık Tek Parça İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.