Kuruluş Osman 109. Bölüm 21 Aralık Çarşamba Tek Parça İzle

0 98

Bugünki makalemizde sizlere Kuruluş Osman ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Bugünki Yazımızda ayrıca Kuruluş Osman 109. Bölüm 21 Aralık Çarşamba Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kuruluş Osman canlı yayını izle Kuruluş Osman son bölüm izle Kuruluş Osman yeni bölüm izle Kuruluş Osman youtube izle Kuruluş Osman bugün ne olacak Kuruluş Osman fragmanı Kuruluş Osman full izle Kuruluş Osman bugün izle

İsmihan Sultan’ın ”öldürün” emri!

İsmihan Sultan bir yandan Osman Bey‘i öldürtme emri verirken kendisi de Yenişehir’i ele geçirme planlarını devreye sokmaktadır. Öte yandan İsmihan Sultan, Bala Hatun ile Malhun Hatun arasına nifak sokmaya kararlıdır. İsmihan Sultan; Bala ve Malhun Hatunları birbirlerine düşürebilecek midir?

İsmihan Sultan’ın kıtlık planı!

Osman Bey’in Konya’da olduğu haberi Kantakuzenos’a ulaşmıştır. Osman Bey’in Konya’dan sağ çıkamayacağını uman Kantakuzenos her ihtimali gözetmektedir. İsmihan Sultan‘ın Yenişehir’de çıkartmaya uğraştığı kıtlık Kantakuzenos’u hangi hamleyi yapmaya itecektir?

Yenişehir ayaklanıyor, Malhun Hatun ne yapacak?

Yenişehir’de ahali galeyana gelmiştir bile. Malhun Hatun, kıtlıkla karşı karşıya kalan Yenişehir’i içinde bulunduğu çıkmazdan nasıl kurtaracaktır? Öte yandan Konur Alp ise ifşa olmuştur. İsmihan Sultan, Konur’a ne yapacaktır?

Kuruluş Osman 21 Aralık Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Kuruluş Osman Son Bölüm 21 Aralık Tek Parça İzle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.