Kibrit Çöpü Mezarlığı PDF *2022 ÜCRETSİZ | Pdf Kitap indir – Pdf indir

0 13

Bu makalemizde sizlere  ile alakalı ayrıntılı haber tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca BAŞLIK İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kibrit Çöpü Mezarlığı kitabını Portable Document Format olarak indirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden Kibrit Çöpü Mezarlığı kitabını ücretsiz bir şekilde indirip, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kibrit Çöpü Mezarlığı Portable Document Format

Büşra Yılmaz isimli yazara ait olan Kibrit Çöpü Mezarlığı kitabını sizler için aşağıya ekledik, size uygun olan bağlantı üzerinden Portable Document Format dosyasını indirip kolaylıkla Portable Document Format olarak kitabı kullanabilirsiniz.

Kibrit Çöpü Mezarlığı Portable Document Format

Kibrit Çöpü Mezarlığı Kitabı Hakkında Bilgiler

Yayın Tarihi: 26.09.2019
ISBN: 9786051736204
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 364
Cilt Tipi: Kartonage Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm

Kibrit Çöpü Mezarlığı Kitabı Açıklaması

“Ölüme fısıldayan adam öldüyse, kibrit çöpü mezarlığı neden boş?”

Öldüğü söylenen sevgilisinin cesedini bulamadığı için onun hâlâ yaşadığına inanan Yosun, gerçekleri öğrenebilmek için geçmişi eşelerken Bayrumbaum K’den yardım ister. Ancak bu yolculukta öğrenebildiği tek şey, geçmişte duyduğu her şeyin yalan, bildiği tüm yalanların da eksik olduğudur.

İnsanlar, ölenlerin ardından, “Onu kaybettik,” diyor. Peki kaybedilen şeyin bulunma ihtimali her zaman yok mudur?

BENİ BUL.

Benim yaşamak istememe sebebim, bu dünyada değil, kafamın içinde yaşıyor oluşum… Dünya acımaz, kabul ediyorum… Ama siz bir de kafamın içini görün.

Kibrit Çöpü Mezarlığı Kitabı İndirme Linkleri

Kibrit Çöpü Mezarlığı kitabının indirme linklerine aşağıdaki listeden erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan Kibrit Çöpü Mezarlığı kitabını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz indirme linkleri aşağıdadır.

Daha fazla kitabın Portable Document Format Dosyalarına erişmek istiyorsanız websitemize göz atabilirsiniz.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-6299590809678581" data-ad-slot="7470993030" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.