Kasaba Doktoru 28. Bölüm 21 Aralık Tek Parça İzle

0 38

Kasaba Doktoru

Bu makalemizde sizlere Kasaba Doktoru ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Kasaba Doktoru 28. Bölüm 21 Aralık Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kasaba Doktoru son bölüm izle Kasaba Doktoru yeni bölüm izle Kasaba Doktoru youtube izle Kasaba Doktoru seyret Kasaba Doktoru canlı yayını Kasaba Doktoru bugün izle

Özel Gümüşok Hastanesi cerrahi bölümünde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonra, girdiği bir ameliyatta hastasını kaybetmesinin ardından, kendisini İstanbul’dan uzak bir yerde bir belde hastanesi olan Özel Uluçınar Hastanesi’nde bulur. Bu hastaneden bir an önce kurtulmaya çalışan Ömer’in yolu, Hakan Hoca ile kesişecektir.

Özellikle de Dr. Leyla bu başarılı doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız gibi parlamaktadır. İlk günlerde Leyla’yla yıldızı hiç barışmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla’nın büyüsüne kapılmaktan kendini alamaz. Fakat Leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz.

Kasaba Doktoru 28. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Kasaba Doktoru 28. Bölüm 21 Aralık Tek Parça İzle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.