Kardeşlerim 73. Bölüm 24 Aralık Cumartesi Tek Parça İzle

0 84

Bugünki makalemizde sizlere Kardeşlerim ile alakalı ayrıntılı Program tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Kardeşlerim 73.Bölüm Yeni Bölüm  Bu Hafta Neler Olacak? gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kardeşlerim canlı yayını izle Kardeşlerim son bölüm izle Kardeşlerim yeni bölüm izle Kardeşlerim youtube izle Kardeşlerim seyret Kardeşlerim  bugün izle

Atv’ de yayınlanan Kardeşlerim 62.Bölümü ile izleyicilerle buluştu. Kardeşlerim, her insana ve her şeye karşın kopmayan, düştükçe birbirine tutunup tekrar ayağa kalkan gençlerin umut dolu hikayesini ekrana getiriyor. Merakla beklenen Kardeşlerim dizisinde 62.Bölümde neler olacak?

Eren kardeşler, sahip oldukları zengin hayatın tadını çıkarırken, beş kuruşsuz ortada kalan Akif de türlü kurnazlıklarla yine eski gücüne kavuşmanın yollarını aramaktadır. Ataman Koleji’nde yaşanmış olan yeni dönem heyecanı, okula gelen yeni öğrencilerle beraber daha da artarken; Ömer’in, kardeşlerinden habersiz bir iş birliğine girişmesi ve kibirli tavırları, Asiye’yle karşı karşıya gelmelerine sebep olur. Eren kardeşlerin konakta düzenlediği partide yaşanan hesaplaşma ise asla beklenmedik bir biçimde sonuçlanır.

Kardeşlerim 73. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

72. Bölüm Videosu

Kardeşlerim 73. Bölüm 24 Aralık Tek Parça İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.