Kan Çiçekleri 38. Bölüm 26 Ocak Perşembe Tek Parça İzle

0 132

Kan Çiçekleri

Bugünki makalemizde sizlere Kan Çiçekleri ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Bugünki Yazımızda ayrıca Kan Çiçekleri 38. Bölüm 26 Ocak Perşembe Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kan Çiçekleri Canlı Yayını izle Kan Çiçekleri yeni bölüm izle Kan Çiçekleri son bölüm izle Kan Çiçekleri bugün izle Kan Çiçekleri full izle Kan Çiçekleri Fragmanı izle

Kan Çiçekleri 38.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir.

Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer.

Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Kan Çiçekleri 38.Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Kan Çiçekleri 38.Bölüm 25 Ocak 2023 Youtube’da İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.