Kan Çiçekleri 20. Bölüm 2 Ocak Pazartesi Tek Parça İzle

0 125

Kan Çiçekleri

Bugünki makalemizde sizlere Kan Çiçekleri ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Bugünki Yazımızda ayrıca Kan Çiçekleri 20. Bölüm 2 Ocak Pazartesi Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kan Çiçekleri Canlı Yayını izle Kan Çiçekleri yeni bölüm izle Kan Çiçekleri son bölüm izle Kan Çiçekleri bugün izle Kan Çiçekleri full izle

Kan Çiçekleri sürükleyici öyküsüyle evlere konuk oluyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir.

Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder.

Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de

Kan Çiçekleri 20.Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Kan Çiçekleri 20.Bölüm 2 Ocak 2022 Tek Parça İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.