Kan Çiçekleri 11.Bölüm 19 Aralık Pazartesi Tek Parça İzle

0 535

Bugünki makalemizde sizlere Kan Çiçekleri ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Bugünki Yazımızda ayrıca Kan Çiçekleri 11.Bölüm 19 Aralık Pazartesi Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Kan Çiçekleri Canlı Yayını izle Kan Çiçekleri yeni bölüm izle Kan Çiçekleri son bölüm izle Kan Çiçekleri bugün izle Kan Çiçekleri full izle

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile 05 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de…

Kan Çiçekleri 11.Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Kan Çiçekleri 11.Bölüm 19 Aralık 2022 Tek Parça İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.