Grinin Elli Tonu PDF *2022 ÜCRETSİZ | Pdf Kitap indir – Pdf indir

0 9

Bu makalemizde sizlere  ile alakalı ayrıntılı haber tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca BAŞLIK İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Grinin Elli Tonu kitabını Portable Document Format olarak indirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden Grinin Elli Tonu kitabını ücretsiz bir şekilde indirip, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Grinin Elli Tonu Portable Document Format

E L James isimli yazara ait olan Grinin Elli Tonu kitabını sizler için aşağıya ekledik, size uygun olan bağlantı üzerinden Portable Document Format dosyasını indirip kolaylıkla Portable Document Format olarak kitabı kullanabilirsiniz.

Grinin Elli Tonu Portable Document Format

Grinin Elli Tonu Kitabı Hakkında Bilgiler

Yayın Tarihi: 05.04.2022
ISBN: 9786050933390
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 560
Cilt Tipi: Kartonage Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.6 x 21 cm

Grinin Elli Tonu Kitabı Açıklaması

Edebiyat öğrencisi Ana Steele genç girişimci Christian Grey ile röportaj yapmaya gittiğinde karşısında yakışıklı, zeki ve hükmedici bir adam bulur. Toy ve masum Ana bir anda bu adama karşı arzu duymaya başladığını şaşkınlıkla fark eder. Grey’in gizemli hali ona yakınlaşma arzusunu daha da alevlendirir. Ana’nın güzelliğine, zekâsına ve özgür ruhuna karşı koyamayan Grey de onu istediğini itiraf eder ama kendi şartları vardır… Grey’in kendine has erotik istekleri karşısında şoke olan Ana bir yandan da heyecanına engel olamaz ama tereddütleri vardır. Büyük başarısına rağmen –çokuluslu şirketler, inanılmaz bir servet ve sevgi dolu bir aile Grey kendi canavarlarına esir olmuş ve hükmetme takıntısı olan bir adamdır. Ana ve Grey cüretkâr, tutkulu bir tensel ilişkiye yelken açarken Ana, Christian Grey’in sırlarını ve kendi karanlık arzularını da keşfedecektir.

Grinin Elli Tonu Kitabı İndirme Linkleri

Grinin Elli Tonu kitabının indirme linklerine aşağıdaki listeden erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan Grinin Elli Tonu kitabını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz indirme linkleri aşağıdadır.

Daha fazla kitabın Portable Document Format Dosyalarına erişmek istiyorsanız websitemize göz atabilirsiniz.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-6299590809678581" data-ad-slot="7470993030" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.