Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31. Bölüm 16 Mart Perşembe Tek Parça İzle

0 28

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Bu makalemizde sizlere Gelsin Hayat Bildiği Gibi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31 Bölüm 16 Mart Perşembe Full izle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm izle Gelsin Hayat Bildiği Gibi son bölüm izle Gelsin Hayat Bildiği Gibi canlı yayını izle youtube izle seyret

Show TV ekranında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dizisinden ilk tanıtım yayınlandı.

Çekimleri tüm hızıyla devam eden ve merakla beklenen dizinin ilk tanıtımında hikayenin sürpriz karakterleri ilk kez seyirci karşısına çıktı.

Tanıtımda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Delikanlı, Mustafa Açılan, Ayşe Kırca, Onur Özer, Sanem Babi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur da sürpriz karakterlerinden ilk ipuçlarını verdiler.

Sadi’nin bir treni durdurduğu heyecan dolu tanıtım akıllara “Sadi, Songül’ü durdurabilecek mi?” sorusunu getiriyor. Melek’in mahkemesinde nefesler tutulurken çıkacak karar merakla bekleniyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de Show TV‘de.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 31.Bölüm canlı yayın izlemek için tıklaGelsin Hayat Bildiği Gibi 31. Bölüm İzle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.