Esaret 46.Bölüm Yeni Bölüm 23 Ocak Pazartesi Fragman

0 110

Bugünki makalemizde sizlere Esaret Dizisi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Bugünki Yazımızda ayrıca Esaret 46. Bölüm 23 Ocak 2023 Pazartesi Fragmanı İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Esaret Canlı yayını izle Esaret yeni bölüm izle Esaret youtube izle Esaret seyret Esaret tek parça izle Esaret son bölüm izle Esaret fragmanı

Esaret 46.Bölüm Yeni Bölüm 23 Ocak Pazartesi Fragman!..

Başrollerini Cenk Torun ve Mahassine Merabet’in paylaştığı, intikam ve aşkın düellosu Esaret dizisi hafta içi her akşam saat 19:00’da yeni bölümleriyle Kanal 7‘de.

Bir yanda kibri ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun, diğer yanda günahsız olduğu halde kendine biçilen rolü üstlenmeye hazır Hira… Demirhanlı ailesinin veliahdı Orhun ve ikiz kardeşini öldürdüğünü düşündüğü Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı Kanal 7’nin yepyeni dizisi Esaret ile ekrana geliyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar.

Esaret 46. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Esaret 46.Bölüm Yeni Bölüm 23 Ocak Pazartesi Fragman

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.