Düşman Başına 216. Bölüm 30 Ocak Pazartesi Tek Parça İzle

0 48

Bugünki makalemizde sizlere Düşman Başına ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Bugünki Yazımızda ayrıca Düşman Başına 216. Bölüm 30 Ocak 2023 Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Düşman Başına yeni bölüm izle Düşman Başına youtube izle Düşman Başına seyret Düşman Başına tek parça izle Düşman Başına son bölüm izle

Düşman Başına 212.bölüm özetinde Düşman Başına Hint dizisinde

Başrollerini Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare’nin paylaştığı Düşman Başına sürükleyici öyküsüyle ekrandaki yerini alıyor.

Fakat torunu Shivam babaannesinin hayata bakış açısını onaylamaz ve özgürlüğünün peşinden koşar. Öte yandan Riya ise özgür bir ailede yetişmiş olan zeki, mutlu ve şefkatli bir genç kızdır. Shivam ile yolları kesişen Riya, Shrivastav ailesinin evine geldiğinde büyük bir şok yaşar.

Babaanne Shanti’nin baskıcı tavırları Riya’nın özgür ruhunu dizginleyebilecek mi? Shanti, ailesinin bütünlüğünü koruyabilecek mi? Babaannesi ve karısı arasında kalan Shivam, nasıl bir yol çizecek? Hepsi ve daha fazlası Düşman Başına ile ekrandaki yerini alıyor.

Düşman Başına 216. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Düşman Başına 216. Bölüm 30 Ocak 2023 Tek Parça İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.