Darmaduman 9.Bölüm 24 Aralık Tek Parça İzle

0 40

Bu makalemizde sizlere Darmaduman ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Darmaduman 9.Bölüm Yeni Bölüm 24 Aralık Tek Parça İzle gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Darmaduman canlı yayını izle Darmaduman son bölüm izle Darmaduman yeni bölüm izle Darmaduman youtube izle Darmaduman full izle Darmaduman bugün izle

Fox Tv‘de yayınlanan Darmaduman dizisi tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Hem konusuyla hem de kuvvetli oyuncu kadrosuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan dizi seyirciler tarafından merakla bekleniyor.

İzleyicilerin alakasını ve sevgisini kazanacak olan Darmaduman Dizisi yeni bölümleriyle her hafta Perşembe saat 20.00’de Fox Tv’de…

Ailevi sebeplerle Eskişehir’den İstanbul’a taşınan Servet Ailesi bambaşka bir çevreye girerler. Başladıkları özel üniversitedeki ortama uyum sağlamaya çalışan ikizler Kerem ve Ece burada kendilerine hiç benzemeyen insanlarla tanışacak, bir yandan büyüme sancıları içinde yetişkinliğe doğru adım adım yol alırken bir yandan da kendilerini keşfedecekleri arayışlar, hatalar ve ilk aşkın heyecanlarıyla savrulacakları, adına gençlik denen uzun bir yolculuğa çıkacaklardır.

İkizler büyüme sancılarıyla sınanırken babaları Harun 25 yıldır ayak basmadığı baba evine geri dönmek zorunda kalınca baba oğul arasındaki küslük derin hesaplaşmalarla tüm aileyi zorlayacaktır. Anneleri Beliz ise kendini keşfedeceği yeni bir döneme girecektir.

İkizlerin dedesi Asaf ve babaanneleri Ayla, 25 yıl sonra oğulları ve torunlarıyla aynı çatı altında yaşamaya başladıklarında girecekleri çatışmalarla büyümenin ve olgunlaşmanın bir ömre yayıldığını anlayacaklardır.

OYUNCULAR: Mert Yazıcıoğlu, Aslıhan Malbora, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Nur Fettahoğlu ve Necip Memili.

Darmaduman 9.Bölüm Yeni Bölüm 24 Aralık Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız

Darmaduman 9.Bölüm Yeni Bölüm 24 Aralık Tek Parça İzle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.