Çürük Vişne 1 PDF *2022 ÜCRETSİZ | Pdf Kitap indir – Pdf indir

0 11

Bu makalemizde sizlere  ile alakalı ayrıntılı haber tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca BAŞLIK İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Çürük Vişne 1 kitabını Portable Document Format olarak indirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden Çürük Vişne 1 kitabını ücretsiz bir şekilde indirip, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çürük Vişne 1 Portable Document Format

Emine Tavuz isimli yazara ait olan Çürük Vişne 1 kitabını sizler için aşağıya ekledik, size uygun olan bağlantı üzerinden Portable Document Format dosyasını indirip kolaylıkla Portable Document Format olarak kitabı kullanabilirsiniz.

Çürük Vişne 1 Portable Document Format

Çürük Vişne 1 Kitabı Hakkında Bilgiler

Yayın Tarihi: 16.03.2018
ISBN: 9786051733913
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 608
Cilt Tipi: Pappkarton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm

Çürük Vişne 1 Kitabı Açıklaması

Wattpad fenomeni Emine Tavuz’dan

Esila, kirpik uçlarından dudaklarındaki tebessüme kadar acıdan yoğrulmuş bir kızdı. Bedenine atılan darbeler ruhunda çok büyük yaralar açmıştı. Sömürülecek tek bir yeri bile kalmadığı halde bu eziyeti çekmek zorundaydı. Tantal ki Asrın’a  kadar.

Asrın, genç kızın sıkışıp kaldığı bu kapanda çaresizce attığı sessiz çığlıklarını işitmişti. Fakat bir sorun vardı. Genç adam yaralı bir aslan gibiydi; sert, hırçın ve etrafı duvarlarla kaplı.

Esila, onunla tanıştığında ruhuna daha fazla acı bulaştıracaktı belki de ama tek bir an bile pişman olmayacaktı. Çünkü geçmişin, sırtlarında açtığı yaraları koparıp atmak o kadar kolay olmasa da ikisi de yalnızca birbirleri sayesinde iyileşebileceklerini fark ettiklerinde, bolca acı vaat eden hastalıklı bir ilişkinin temelleri çoktan atılmıştı.

Bitti sandıkları yerden başlayan, başladığında çoğalan, çoğaldıkça şiddetlenen bu yangın onların hem kurtuluşları hem de bitişleri olacaktı.

“Kurtarılmaya ihtiyacımız var. Asrın, bizi kurtar!
Beni ve çocukluğumu kurtar!”

Çürük Vişne 1 Kitabı İndirme Linkleri

Çürük Vişne 1 kitabının indirme linklerine aşağıdaki listeden erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamadan Çürük Vişne 1 kitabını indirip sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz indirme linkleri aşağıdadır.

Daha fazla kitabın Portable Document Format Dosyalarına erişmek istiyorsanız websitemize göz atabilirsiniz.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-6299590809678581" data-ad-slot="7470993030" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.