Çöp Adam 8. Bölüm Yeni Bölüm 18 Ocak Çarşamba Tek Parça izle

0 32

Bu makalemizde sizlere Çöp Adam ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Çöp Adam 8. Bölüm 18 Ocak Çarşamba Tek Parça izle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Çöp Adam Canlı yayını izle Çöp Adam son bölüm izle Çöp Adam yeni bölüm izle Çöp Adam youtube izle Çöp Adam bugün izle Çöp Adam full izle Çöp Adam fragmanı izle

STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Çöp Adam dizisinin 8.bölümü 18 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çöp Adam bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i giriştiği ekmek kavgasından çok aile sorunları yormuş, Tamer bütün bu zor şartları oyun haline getirerek, içindeki çocuğu korumayı başarmıştır. Anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır.Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur.

Bir anda büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen annesi Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur ama geçen acı günlerin telafisi Tamer için çok zor olacaktır. Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. En yakınından aldığı darbenin şiddetiyle hayattan vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

OGM Pictures tarafından Star TV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın otururken, senaryosu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alınıyor. Engin Altan Düzyatan bir anda büyük bir servete sahip olan Tamer Yılmaz adlı yazılımcıya, Elçin Sangu ise Peri adlı bir banka müdürüne hayat verecek. İddialı dizi ismini Tamer karakterinin çöp adam dövmesinden alıyor.

Çöp Adam 8. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Çöp Adam 8. Bölüm 18 Ocak Tek Parça İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.