Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi PDF Oku indir

0 12

Bu makalemizde sizlere  ile alakalı ayrıntılı haber tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca BAŞLIK İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi Portable Document Format Oku indir, e-kitap sitemizde Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi kitabını araştırdık. Ayrıca Bodhidharma tarafından kaleme alınan Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi kitap özetinin yanı sıra, Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi pdf oku, Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi yandex, Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi e-kitap pdf, Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi Portable Document Format Drive, Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi Portable Document Format indir Oku

Budacılık Çin’e 2ooo yıl önce geldi. M.Schwefel. 65 senesinde bir Budist topluluğunun Kiangsu Eyaletinin Konfüçyüs’ün memleketinden pek uzak olmayan kuzey bölgesinde kraliyet himayesinde yaşadığı bildirilmiştir ve olabileceken ilk keşişler yüzlerce yıl önce buraya gelmişlerdi. O zamandan beri onbinlerce Hintli ve Orta Asyalı keşiş deniz ve kara yoluyla Çin’e yolculuk etti, fakat Buda’nın öğretilerini Çin’e getiren bu insanlar içinde kimse Bodhidharma katlar etkili olmamıştır. Yaşamı boyunca bir kaç müridi dışında kimsenin tanımadığı Bodhidharma milyonlarca Zen Budistin ve Kung-fu öğrencisinin atasıdır. O birden fazla efsanenin de konusudur bunun yanı sıra, Zen ve Kung-fu’nun yanı sıra, rivayete göre Çin’e çayı getiren de Bodhidharma’dır. Bu kitapta Bodhidharma’nın Zen öğretisi üzerine yaptığı dört vaaz, dört konuşma var. Her bir vaaz Zen öğretisinin temel ilkelerini, özgün ruhunu içermekte.

Bodhidharma – Bodhidharmanın Zen Öğretisi Portable Document Format indir Tıklayın

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-6299590809678581" data-ad-slot="7470993030" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.