Ben Bu Cihana Sığmazam 16. Bölüm 10 Ocak Salı 2022 Tek Parça İzle

0 116

Bugünki Makalemizde sizlere Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Bugünki Yazımızda ayrıca Ben Bu Cihana Sığmazam 16. Bölüm 10 Ocak 2022 Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Ben Bu Cihana Sığmazam Canlı yayını izle Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm izle Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izle Ben Bu Cihana Sığmazam youtube izle Ben Bu Cihana Sığmazam gelcek hafta fragmanı full izle

15 yıl önce öldü gösterilerek Özbekistan’a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam kurmak zorunda kalan Cezayir Türk, kızının kaçırılması yüzünden İstanbul’a geri dönmek zorunda kalır. Elbette, herkes tarafından öldü bilinen bir adamın, 15 yıl sonra birdenbire ortaya çıkmasının sonuçları olacaktır.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar.

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır.

Ben Bu Cihana Sığmazam 16. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Ben Bu Cihana Sığmazam 16. Bölüm tek parça için tıkla

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.