Aşk ve Umut 68. Bölüm 28 Aralık Çarşamba Tek Parça İzle

0 78

Aşk ve Umut Dizisi

Bugün makalemizde sizlere Aşk ve Umut ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda Aşk ve Umut 68. Bölüm 28 Aralık Yeni Bölüm Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Aşk ve Umut canlı yayını izle Aşk ve Umut son bölüm izle Aşk ve Umut yeni bölüm izle Aşk ve Umut youtube izle Aşk ve Umut bugün ne olacak

Kanal D’de yayınlanan Aşk ve Umut yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Herkesin merakla beklediği günlük dizi Aşk ve Umut izleyicileri ekran başına kilitliyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini toplayacak olan Aşk ve Umut hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de…

Kanal D’nin, yeni yayın döneminde hafta içi her gün ekrana gelecek olan, yapımını Focus Film’in üstlendiği yeni günlük dizisi Aşk ve Umut bugünden itibaren hafta içi her gün Kanal D‘de!

Yönetmenliğini Gürsel Ateş ve Reyhan Usta’nin yaptığı dizinin dizinin oyuncu kadrosunda ise; Hakan Dinçkol (Kuzey), Mine Çayıroğlu (Firdevs), Arda Esen (Bülent), Zafer Demircan (Feraye), Cemre Kurum (Elif), Gamze İğdiroğlu (Handan), Eda Elif Başlamışlı (Zeynep), Furkan Okumuş (Ege), Zeynep Melis Girşen (Melis), Serap Önder (Naciye), Özgür Tanık (Gönül),Eren Çalı (Yiğit), Aleyna Çalışır (Melodi), Oğuzhan Karbi (Arda), Aykut Ünal (Suat), Burcu Almeman (Mürvet), Duygu Keser (Yıldız) yer alıyor.

Aşk ve Umut 68. Bölüm Yeni Bölüm 28 Aralık Tek Parça Kanal D İzle

Aşk ve Umut 68. Bölüm 28 Aralık Tek Parça Kanal D İzlemek İçin Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.