Alparslan Büyük Selçuklu 40. Bölüm 2 Ocak Tek Parça İzle

0 64

Bu makalemizde sizlere Alparslan Büyük Selçuklu ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Alparslan Büyük Selçuklu 40. Bölüm 2 Ocak Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Alparslan Büyük Selçuklu canlı yayını izle Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm izle Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm izle Alparslan Büyük Selçuklu youtube izle seyret Alparslan Büyük Selçuklu full izle Alparslan Büyük Selçuklu bugün izle

Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey, veliahtını tayin edeceği gün, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. Anadolu’ya sefer emri verir.

Bizans İmparatoru, Türkmenlerle olan sorunların çözülmesi için General Dukas ve Yüzbaşı Romen Diyojen’i Ani’ye gönderir. Ancak Ani Tekfuru Kekavmenos’un oğlu Yannis’in yaptığı hata, Sultan Tuğrul’un savaş kararı almasına yol açar.

Çocukken gördüğü düşlerde kendisine kutlu fetihler müjdelenen Alparslan, Selçuklu ordusuyla birlikte Pasinler’de Bizans’la karşı karşıya gelir. Pasinler, Alparslan’a Anadolu’nun kapılarını Türklere açmak için çıktığı kutlu yolda ilk adım olacaktır.

Alparslan Büyük Selçuklu 40. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Alparslan Büyük Selçuklu 40. Bölüm 2 Ocak Tek Parça İzlemek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.