Aldatmak 22. Bölüm Yeni Bölüm 16 Mart Perşembe Tek Parça İzle

0 33

Bugünki makalemizde sizlere Aldatmak Dizisi ile alakalı ayrıntılı Program tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda Aldatmak 22. Bölüm 16 Mart Perşembe Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Aldatmak canlı yayını izle Aldatmak yeni bölüm izle Aldatmak son bölüm izle Aldatmak youtube izle Aldatmak bugün ne olacak Aldatmak seyret

Yeşim‘in ifadesiyle büyük bir şok yaşayan Tarık bu ani değişimin peşine düşer. Tarık‘ın öğreneceği gerçekler onu bir kez daha ailesiyle karşı karşıya getirirken Güzide’nin hayatının zorlaşması için ayrı bir çaba gösterir.

Ozan ailesine destek olmak için yeniden iş arayışına başlar. Bu esnada Ozan‘a yine iş ve para imkanı sunan Oltan’ın bu defa istediği karşılık bambaşkadır. Her ne kadar Oltan‘ın sevgilisi sandığı kızdan etkilense de intikam ateşiyle yanan Ozan’ın bu kez Oltan’a kanmaya niyeti yoktur.

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğu ortaya çıkar.

Oyuncular: Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel.

Aldatmak Dizisi 22. Bölüm canlı yayın izlemek için tıklaAldatmak Dizisi 22. Bölüm Tek Parça izle için Tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.