Aldatmak 17. Bölüm 17 Ocak Perşembe Tek Parça İzle

0 41

Bugünki makalemizde sizlere Aldatmak Dizisi ile alakalı ayrıntılı Program tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda Aldatmak 17. Bölüm 17 Ocak Perşembe Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Aldatmak canlı yayını izle Aldatmak yeni bölüm izle Aldatmak son bölüm izle Aldatmak youtube izle Aldatmak bugün ne olacak Aldatmak seyret

Öyku’yu zehirledikten sonra herkes hastaneye gider. Öykü’ye büyük sempati besleyen Güzide, onu dengesiz anne ve babasından korumak isterken, yine Tarık ve Yeşim’in gazabına uğrayarak polise teslim olur.

Behram’ın Öykü konusunda ona yardım etme telaşı , Tolga’yı kıskandıran Oylum başta olmak üzere tüm ailenin beğenisini kazanır. Tolga, Oltan’ın tavsiyesiyle Oylum’a karşı cesur bir adım atar. Onu bulamayan Ozan, ilk bakışta tanıdığı kadından etkilenir.

Ozan’ın aşk talihi değişecek mi?

Burcu’nun cinayetinin ardındaki hikâyeyi ortaya çıkarmak için delilleri kullanan Oylum ve Tolga ikilisi, Yeşim’e büyük bir koz hazırlar. Tarık hastanede Öykü sayesinde Güzide’ye saldırmaya karar verir. Yeşim bir fırsat bulur. Bir cinayetin ardından hayal kırıklıklarıyla boğuşur ve beklenmedik bir cepheyle karşılaşır.

Öte yandan Sezai, geçmişinin yükünü Güzide ile paylaşır; Oylum, Tolga ile geleceğini tahmin etmeye çalışır.

Kalplerini dinlemeye çalışan bir anne ve kızı için mantığı nasıl dayanacak?

Saygın ve saygın bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, pek çok çocuğa hak ettikleri şefkat ve sevgiyi sunmuş, her zaman adaletin, dürüstlüğün ve ilkeliliğin savunucusu olmuştur. Onları bir kocası ve iki çocuğu olan model bir aile olarak görüyor. evliliklerinin sıradan bir aşk, mutluluk ve huzur içinde bitmesine tenezzül eden. Rahat bir yuva değil de bir kumdan kale olduğu ortaya çıktı.

Oyuncular: Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel.

Aldatmak Dizisi 17. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Aldatmak Dizisi 17. Bölüm Tek Parça izle için Tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.